عجیب اما واقعی: قابلیت شارژ سریع گلکسی اس 8 با روشن بودن صفحه‌نمایش غیرفعال می‌شود!

مطمئناً اگر گوشی های هوشمند در هنگام شارژ شدن، خاموش و بلا استفاده باقی بمانند سرعت دریافت شارژ  برای پرشدن باتری آن‌ها به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. اما به نظر می‌رسد در گوشی‌های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، کار کردن با گوشی‌های هوشمند در هنگام شارژ، بیش از این موارد به ضرر کاربران تمام می‌شود. بررسی‌هایی که به تازگی صورت گرفته است نشان می‌دهد قابلیت شارژ سریع یا Fast Charge گوشی‌های پرچمدار سامسونگ در حالی که صفحه نمایش این محصولات روشن باشد از دسترس خارج می‌شود!

 

 

امروزه گزارش کردند که میزان زمان لازم برای شارژ باتری گوشی‌های گلکسی اس 8 در زمانی که صفحه نمایش آن‌ها روشن و توسط کاربران در حال استفاده است نسبت به حالت عادی خود به میزان زیادی افزایش پیدا می‌کند. طبق بررسی‌های صورت گرفته توسط این دو سایت، در حالی که می‌توان این گوشی‌ها را بدون روشن کردن صفحه نمایش در مدت زمان 1 ساعت و 37 دقیقه به صورت کامل شارژ کرد، این زمان با استفاده مداوم از گوشی می‌تواند به نزدیک 3 ساعت افزایش پیدا کند.

با توجه به این موضوع می‌توان گفت که قابلیت شارژ سریع Quick Charge 2.0 این گوشی‌های هوشمند در حالت استفاده از آن‌ها از دسترس خارج می‌شود و در این شرایط پرچمدارن سامسونگ به صورت عادی و بدون استفاده از این فناوری شارژ می‌شوند. این در حالی است که اعلان مربوط به استفاده از این فناوری در همه شرایط برای کاربران نمایش داده می‌شود

گردآورنده:محمدوحید مظاهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.